Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Виклики, ризики та нові рішення


15 червня свою роботу розпочав триденний семінар директорів ЦБС, ЦРБ, ЦМБ (літній клуб бібліотечних менеджерів), тема якого «Виклики, ризики та нові рішення для бібліотек при адміністративній реформі».

Перший день учасники семінару працювали на базі обласної універсальної наукової бібліотеки. Відкрили семінар заступник начальника-начальник відділу управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Граділь В.В. та директор обласної універсальної наукової бібліотеки Синиця Н.М. Валентина Володимирівна роз’яснила конкурсні умови прийняття претендента на керівну посаду бібліотеки на контрактній основі. Директор обласної наукової бібліотеки Надія Миколаївна виступила з презентацією «Оновлення і модернізація бібліотек, як пріоритет державної культурної політики. Адміністративна реформа і бібліотеки: нові умови – нові виклики, нові рішення» та окреслила напрямки для обговорення на громадських слуханнях «Реалізація Стратегії розвитку бібліотечної справи на Хмельниччині».

На громадських слуханнях виступили: Синиця Н.М., завідувач сектору управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Цимбалюк Світлана Дмитрівна, головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Долінська О.В., кандидат історичних наук, голова міської організації Національної спілки краєзнавців України Блажевич Ю.І., голова Хмельницької обласної організації НСП України Горбатюк В.І., директори обласних бібліотек, вищих навчальних закладів та публічних бібліотек області, представники об’єднаних територіальних громад, представник Корпусу миру та громадські активісти ХМКР.

Під час громадських слухань обговорювалась Стратегія розвитку бібліотечної справи в області та її короткострокові, середньострокові та довгострокові плани дій. Було запропоновано до обговорення вирішення короткострокових питань щодо розвитку бібліотечної справи в області та створення координаційної ради та робочих груп, які б працювали над питаннями розвитку окремих напрямків розвитку галузі в області.

Завершився перший день семінару тренінгом для керівників публічних бібліотек області на тему «Алгоритм передачі бібліотек у власність громад». Під час тренінгу напрацьовувались рішення питань, що стосуються практичного реформування бібліотечної галузі області та її основних процесів в умовах децентралізації.

Протягом наступних двох днів учасники семінару відвідають публічну бібліотеку Меджибізької ОТГ, зустрінуться з представниками бібліотек новостворених ОТГ під час круглого столу «Співпраця бібліотек і влади в умовах реформування» та подискутують в рамках професійного діалогу «Інформаційні форми співпраці – якісні зміни бібліотек» та ін. Крім того, на третій день семінару буде проведено конкурс на кращий відеопрезентаційний матеріал «Найкреативніший керівник» серед директорів ЦБС, ЦРБ та ЦМБ області.
 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com