Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Ресурси і послуги сучасної бібліотеки


2 червня провідними фахівцями обласної наукової бібліотеки в рамках творчої студії «Сучасна бібліотека: нові вимоги, нові можливості», яка відбулась на базі Віньковецької центральної районної бібліотеки проведено тренінг «Ресурси і послуги сучасної бібліотеки у відповідь до потреб громади» для бібліотечних працівників району.

Під час тренінгу обговорювались нові форми бібліотечних заходів, які сприяють залученню громади до бібліотеки. Учасники заходу ознайомились з інформаційними ресурсами обласної бібліотеки для задоволення потреб як бібліотекарів району, так і користувачів (електронний каталог, електронна довідка та доставка інструментів тощо). Бібліотекарі отримали практичні поради щодо використання онлайн-ресурсів для створення інфографіки, що дозволяють здійснити візуалізацію інформації та представити роботу бібліотеки та її послуг в інтерактивному та інноваційному вигляді.

Працівники бібліотек району також брали активну участь у проведенні тренінгу представляючи свій досвід роботи щодо надання бібліотечних послуг користувачам та об’єднання громади навколо бібліотеки.

На завершення тренінгу було організовано роботу в групах, під час якої учасники створювали карти громад, на яких визначали і висвітлювали послуги, які надає бібліотека своїм користувачам та організації, з якими співпрацює на користь громаді. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com