Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Проектна діяльність бібліотек як засіб модернізації


Проектна діяльність бібліотек як засіб модернізації

24 лютого 2016 року фахівцями обласної наукової бібліотеки проведено вебінар на тему: «Проектна діяльність бібліотек як засіб модернізації» на базі Регіонального тренінгового центру для працівників публічних бібліотек Волочиського, Деражнянського, Новоушицького та Хмельницького районів.

Проектна діяльність бібліотек як засіб модернізації

Перед бібліотекарями виступила заступник директора з наукової роботи та інформатизації обласної наукової бібліотеки, яка наголосила, що проектна діяльність дуже важлива для бібліотек в сьогоднішніх умовах. Адже, це не тільки залучення додаткових фінансів, а й підвищення професійного рівня працівників. До уваги учасників було представлено мультимедійну презентацію про благодійні фонди, в яких бібліотеки можуть брати участь.

Учасники поділилися досвідом, зокрема: завідуюча організаційно-методичної та інформаційно-бібліографічної роботи Деражнянської центральної районної бібліотеки про перемогу 12 бібліотек у акції «100 тисяч книг для сільських бібліотек» Фундації Дарини Жолдак; методист Хмельницької центральної районної бібліотеки розповіла про досвід роботи з Благодійною організацією «Фонд братів Кличків» та перемогу у конкурсі проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус »); директор Новоушицької централізованої бібліотечної системи розповіла про співпрацю з президентським фондом Леоніда Кучми «Україна» та благодійними організаціями, в розмову включилися бібліотекарі сіл Куражин (Новоушицький район), смт. Війтівці (Волочиський район), які в свою чергу також поділились досвідом роботи в даному напрямку.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com