Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Реформування публічних бібліотек: нові умови, нові можливості


Реформування публічних бібліотек: нові умови, нові можливості

На базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського 17 листопада свою роботу розпочала триденна Лабораторія професійної майстерності методиста «Реформування публічних бібліотек: нові умови, нові можливості».

17 та 19 листопада методисти з центральних районних та міських бібліотек області працювали на базі обласної наукової бібліотеки. 18 листопада відбувся виїзд до бібліотек Волочиського району з метою обміну досвідом.

Відкрили Лабораторію директор обласної наукової бібліотеки – Надія Синиця та заступник начальника-начальник відділу управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації – Валентина Граділь. До роботи Лабораторії методиста приєдналася Наталія Рохова – експерт обласного офісу реформ, з якою присутні поспілкувались у формі круглого столу про перспективи розвитку бібліотек в умовах новостворених об'єднаних територіальних громад.

Реформування публічних бібліотек: нові умови, нові можливості

Під час першого дня розглядались питання, що стосуються основних стратегій напрямку розвитку бібліотек області в умовах реформування, яке відбувається сьогодні в нашій державі; відбувся круглий стіл «Бібліотека в сучасному інформаційному просторі», на якому обговорювались стратегії та концепції розвитку бібліотечної справи та культури на найближчі десять років; професійна майстерня «Кращий методист».

Другий день Лабораторії методисти працювали на базі Волочиської центральної районної бібліотеки. На зустріч з методистами області завітали представники влади (голова райдержадміністрації, голова Волочиської міської ОТГ та спеціаліст відділу культури). Було організовано онлайн-міст з Чернівецької обласною універсальною науковою бібліотекою, під час якого його учасники ділились досвідом роботи. Також учасники Лабораторії відвідали чотири сільських бібліотеки Волочиського району та познайомились з бібліотекарями та їх роботою.

19 листопада – заключний день Лабораторії професійної майстерності методиста, під час якого обговорювались питання, що стосуються електронного моніторингу мережі публічних бібліотек; планування роботи та звітності; оформлення видань методичного характеру тощо. На зустріч завітав Григорій Гоцький – директор центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, який розповів про принципи соціального партнерства бібліотек з центрами правової допомоги.

Завершилась Лабораторія методистів підведенням підсумків у форматі відкритого мікрофону «Моя думка» та нагородженням переможців конкурсу професійної майстерності «Кращий методист», акції фотосушка «Ми навчаємо», конкурсу промо-відео про методичну службу.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com