Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Електронні послуги для громади


Електронні послуги для громади

21 липня 2015 року в Регіональному тренінговому центрі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського для представників сільських громад та бібліотекарів сільських бібліотек проведено тренінги «Урядові та інформаційні сервіси для громадян» та «Електронні послуги для громади».

Електронні послуги для громади

Представники сільських громад отримали практичні навики та теоретичні знання щодо впровадження електронного урядування у структурних підрозділах органів влади, обговорити проблеми наявності ефективного зворотнього зв'язку влади з громадою, розглянули шляхи налагодження співпраці представників влади з публічними бібліотеками області як новітніми центрами з надання інформаційно-консультаційних послуг з електронного урядування для населення.

Бібліотекарі сільських бібліотек дізнались про основні інструменти електронного урядування та отримали практичні навички у пошуку веб-ресурсів національного та регіонального які надають е-послуги, самостійно спробувати здійснити резервування проїзних документів, заповнити декларацію про майновий стан та доходи тощо.

Для учасників було презентовано нові електронні ресурси розміщені на сайті обласної бібліотеки в розділі «Поінформована громада – демократична країна».

Тренінги проводилися в рамках реалізації проекту розвитку електронного урядування «Поінформована громада – демократична країна».


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com