Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Соціальні інновації у бібліотеці


Соціальні інновації у бібліотеці

8 червня на базі обласної наукової бібліотеки ім. М. Островського відбулось відкриття щорічного літнього клубу бібліотечних менеджерів «Соціальні інновації у бібліотеці».

Відкрила семінар директор бібліотеки Надія Синиця, яка ознайомила присутніх з програмою роботи семінару, окреслила коло професійних питань запропонованих для розгляду на семінарі.

У роботі семінару взяли участь: директор центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Микола Баюк, головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму Ольга Долінська, кандидат педагогічних наук, професор Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Заслужений працівник культури Загуменна В.В.

Надія Синиця розкрила актуальні питання організаційно-правового регулювання діяльності бібліотек. Микола Баюк виступив з питанням щодо реформування системи місцевого самоврядування. Віра Загуменна, протягом двох лекційних сесій «Інноваційні зміни в бібліотеці на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек» та «Адвокація: представлення інтересів бібліотек» акцентувала увагу на важливості інноваційної діяльності та розробки маркетингової стратегії для розвитку сучасних бібліотек, підвищення їх ролі у громадянському суспільстві та розкрила роль Української бібліотечної асоціації у відстоюванні та захисті інтересів бібліотек.

Протягом найближчих двох днів учасники відвідають Старокостянтинівську районну бібліотеку та Державний історико-культурний заповідник «Самчики».

Соціальні інновації у бібліотеці Соціальні інновації у бібліотеці Соціальні інновації у бібліотеці Соціальні інновації у бібліотеці Соціальні інновації у бібліотеці

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com