Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Інформаційні технології на службі сільської бібліотеки


Інформаційні технології на службі сільської бібліотеки
Інформаційні технології на службі сільської бібліотеки Інформаційні технології на службі сільської бібліотеки Інформаційні технології на службі сільської бібліотеки Робочі моменти тренінгу

17 квітня 2015 року фахівцями обласної наукової бібліотеки на базі Волочиської центральної районної бібліотеки для бібліотечних працівників району проведено тренінг «Інформаційні технології на службі сільської бібліотеки» в рамках творчої студії «Бібліотека: новий формат діяльності».

В рамках тренінгу розглянуто питання: «Використання сучасних інформаційних технологій в діяльності сільських бібліотек», «Інформаційні ресурси на допомогу бібліотечним спеціалістам сільських бібліотек».

Велику увагу було приділено новим бібліотечним послугам. Учасникам було представлено мультимедійну презентацію «Впровадження нових бібліотечних послуг у бібліотеках України» (в рамках реалізації програми «Бібліоміст»). Проведено практичні заняття (робота в групах) «Традиційні та інноваційні послуги в бібліотеках».

Досвідом впровадження інформаційних технологій, участю в проектній діяльності поділилися працівники Лісоводської та Великояромирської сільських бібліотек Городоцького район під час скайп-спілкування «Я пропоную свій досвід».


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com