Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Нові бібліотечні послуги в практиці роботи


фото
Учасники майстер-класу

31 березня 2015 року на базі Копачівської сільської бібліотеки Деражнянського району пройшов майстер-клас «Нові бібліотечні послуги в практиці роботи». В роботі майстер-класу взяли участь працівники Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського, Деражнянського, Летичівського, Хмельницького районів. Програма передбачала ознайомлення з досвідом роботи по впровадженню нових бібліотечних послуг для громадян з використанням вільного доступу до мережі Інтернет.

Відкрила майстер-клас директор Деражнянської ЦБС Стецюк Ю.А., яка розповіла про роботу бібліотек з використанням нових інформаційних технологій.

З презентаціями «Інтернет сучасне джерело інформації», «Інноваційні послуги для громади», «Реалізація новітніх послуг в бібліотеці» виступили завідуючі бібліотеками сіл Копачівка, Яблунівка, Лозове Деражнянськго району.

Фахівці обласної наукової бібліотеки ознайомили учасників майстер-класу з новими послугами бібліотек України та зарубіжжя, а саме Польщі, Латвії, Данії, США.

Учасники майстер-класу взяли участь у тренінгу «Інноваційні послуги сучасних бібліотек в соціальних мережах». В ході тренінгу учасники розглянули різноманітні соціальні мережі (Вконтакте, Однокласники, Facebook) та їх особливості, дізнались, про перші кроки, які потрібно зроботи для того щоб створити онлайн-присутність бібліотеки в соціальних медіа та інструменти для створення груп.

фото фото фото
Робочі моменти тренінгу

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com