Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)
фото фото фото
Робочі моменти
фото фото фото
Робочі моменти

24 лютого в Регіональному тренінговому центрі для бібліографів центральних районних та міських бібліотек області відбувся тренінг «Електронні послуги для громади» за проектом «Поінформована громада – демократична країна» за підтримки програми «Бібліоміст».

Учасники тренінгу навчились розрізняти поняття електронне урядування та електронний уряд, дізнались які є адміністративні та неадміністративні е-послуги, розглянули приклади е-послуг національного та регіонального рівня, а також шукали шляхи та методи популяризації е-послуг серед громади. Візуалізувати інформацію тренерам допомагали інноваційні технології, а саме інтерактивна дошка, яка використовується при проведенні всіх навчань в РТЦ. Індивідуальні практичні завдання, які передбачали роботу за комп’ютером дозволили учасникам попрактикуватись у пошуку веб-ресурсів національного та регіонального які надають е-послуги, самостійно спробувати здійснити резервування проїзних документів, заповнити декларацію про майновий стан та доходи тощо.

Під час тренінгу використовувались різні інтерактивні методики, такі як: робота в групах, мозковий штурм, ігри та вправи.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com