Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Електронна система моніторингу базової мережі публічних бібліотек України


фото
фото фото
Робочі моменти

16 лютого 2015 року на базі Хмельницького регіонального тренінгового центру стартували одноденні тренінги з вивчення електронної системи моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР). ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників.

Першими ознайомитися із системою та принципами роботи з даними мали можливість працівники Красилівської, Летичівської, Хмельницької, Ярмолинецької ЦРБ та Хмельницької ЦМБ.

Під час тренінгу навчились: переглядати статистику подану бібліотеками; повертати на редагування звіти відповідальним особам; консолідувати статистику за допомогою фільтрів; експортувати дані звітів бібліотек в Excel для більш глибинного аналізу; розсилати масові повідомлення на електронну пошту; створювати та редагувати дані користувача; автоматично створювати звіт за формою 6-НК.

На практиці кожен учасник мав змогу заповнити звіт своєї бібліотеки, що дало можливість детальніше ознайомитись із системою.

Тренінг проводився працівниками обласної бібліотеки та консультантом програми «Бібліоміст» Любов Квасюк, яка детально ознайомила учасників із офлайн додатком. Розробленого для використання бібліотеками, які на момент подачі електронної звітності ЕСМаР не мають фізичного доступу до мережі Інтернет.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com