Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Нові бібліотечні послуги в практиці роботи


фото

19 березня 2014 року на базі Солобковецької сільської бібліотеки Ярмолинецького району проведено майстер-клас «Нові бібліотечні послуги в практиці роботи». В роботі майстер-класу взяли участь працівники обласної бібліотеки імені Миколи Островського, Ярмолинецького, Хмельницького та Віньковецького районів.

Відкрили майстер-клас начальник відділу культури і туризму Ярмолинецької районної державної адміністрації Гжегожевський Є.Е. та директор Ярмолинецької централізованої бібліотечної системи Гриб М.А.

Бібліотекарі Ярмолинеччини (с. Солобківці, с. Соколівка, с. Кадиївка, с. Пасічна), Віньковеччини (ЦРБ, с. Яснозір’я) та Хмельницького району (с. Ружичанка) ознайомили учасників із досвідом надання нових бібліотечних послуг з використанням нових інформаційних технологій. Фахівці обласної наукової бібліотеки ознайомили учасників майстер-класу з новими послугами бібліотек України та зарубіжжя які були впроваджені за останні декілька років в бібліотеках області.

В рамках майстер-класу бібліотекарі обговорювали питання пере форматування роботи сільських бібліотек на користь громади та впровадження в практику роботи соціальних функцій.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com