Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)



Бібліотека в соціальних мережах (вебінар)

фото фото

18 липня фахівцями Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського було проведено вебінар на тему "Бібліотека в соціальних мережах" для бібліотекарів Хмельниччини. Це ще один важливий акцент для активізації бібліотек регіону в соціальних мережах з метою популяризації бібліотечної діяльності, власних послуг та ресурсів серед віртуальних користувачів.

Під час вебінару було наголошено не лише на тому, наскільки важливо бібліотекам бути присутніми в різного роду соціальних мережах, але й на те, які можливості відкриваються перед ними в результаті.


фото фото

- Які види соціальних мереж існують;

- Як знайти свого постійного відвідувача в мережі;

- В якій соціальній мережі краще реєструвати свою бібліотеку;

- Як правильно спілкуватись в мережі (культура віртуального спілкування) – це, і багато інших важливих питань обговорювались під час вебінару. І саме головне, бібліотекарі почули повний і цілком справедливий аналіз активності своїх бібліотек у соціальних мережах, що спонукало їх активізуватись вже в перші години після вебінару! Будемо надіятись, що вебінар буде мати результати, а громада буде оперативно отримувати цікаву інформацію про роботу та послуги своїх бібліотек і в он-лайн форматі.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com