Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Майстер-клас «Нові бібліотечні послуги в практиці роботи»

11 червня 2014 року фахівці обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського організували та провели майстер-клас «Нові бібліотечні послуги в практиці роботи». Базою проведення стала Огіївська сільська бібліотека Старокостянтинівського району. Програма передбачала ознайомлення із досвідом роботи по впровадженню нових бібліотечних послуг для громадян у сільських бібліотеках, які отримали перемогу у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст».

Відкрили майстер-клас директор Старокостянтинівської ЦБС Білан С.О., яка коротко розповіла про інноваційну діяльність у бібліотеках району та сільський голова с. Огіївці Петрук М.А., який поділився досвідом ефективної співпраці влади та бібліотеки, як інформаційного центру громади.

З презентаціями «Інтернет-центр у дії: з досвіду роботи Огіївської сільської бібліотеки», «Мережа Інтернет – нове джерело інформації» виступили завідувачі бібліотеками сіл Огіївці та Радківці Старокостянтинівського району.

Перейняти та поділитися практичним досвідом по впровадженню та використанню нових бібліотечних послуг з використання вільного доступу до Інтернету завітали бібліотекарі Красилівського, Полонського та Старосинявського районів.

Фахівці обласної наукової бібліотеки ознайомили учасників майстер-класу із інноваційними послугами бібліотек Хмельниччини, які були запозичені у бібліотеках Польщі, Латвії, Данії, Норвегії та США.

фото

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com