Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Бібліотека – платформа для
культурного розвитку сільської громади

фото фото

14 травня в приміщенні Красилівської ЦРБ фахівцями Хмельницької ОУНБ ім. М. Островського для бібліотечних працівників району було проведено тренінг «Бібліотека – платформа для культурного розвитку сільської громади» в рамках творчої студії “Сучасна бібліотека: переформатування діяльності” та майстер-клас «Створення та розвиток професійного бібліотечного сайту/блогу».

Бібліотечні працівники району вчились оцінювати потреби громади під час лекції-тренінгу «Оцінювання потреб та залучення громади». Дізнались про нові та креативні методи по залученню громади до діяльності бібліотеки завдяки лекції «Традиційні та інноваційні послуги бібліотек». Під час практичного заняття учасники тренінгу малювали карту громади, центром якої не випадково стала бібліотека.

фото фото

Методист обласної бібліотеки Янчук А. поділилась з присутніми досвідом, який отримала під час перебування з навчальним візитом у Латвії відвідуючи латвійські бібліотеки. Розповідь супроводжувалась мультимедійною презентацією розробленою завдяки програмі Prezi (презентацію можна переглянути тут, більш детально про візит див. на блозі «Методичні каруселі»).

фото фото

Завершився візит фахівців області до Красилівської ЦРБ майстер-класом по створенню блогів. Учасники тренінгу вчились створювати блоги та наповнювати його інформацією, дізнались який саме контент повинен бути у блозі та як з допомогою сайтів, блогів та соціальних мереж популяризувати діяльність своїх бібліотек.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com