Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Сучасна бібліотека: формуємо власний бренд

В Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці пройшов тренінг «Сучасна бібліотека: формуємо власний бренд» в рамках творчої студії «Сучасна бібліотека: переформатування діяльності». В якому взяли участь працівники сільських бібліотек району та центральної районної бібліотеки.

Фахівці обласної наукової бібліотеки провели інтерактивні заняття з колегами за темами: «Імідж сучасної бібліотеки» та «Вивчення потреб громад для залучення нових користувачів», які супроводжувалися презентаціями. З учасниками проведено практичні заняття з розробки буклетів візиток, плакатів та створення електронних презентація для підвищення власного іміджу та бренду бібліотеки. Зроблено аналізи місцевих громад на предмет визначення потенційних користувачів бібліотек та сплановано заходи по популяризації серед них наявних інформаційних ресурсів бібліотеки.

На завершення тренінгу бібліотекарі обмінялися досвідом з таких питань як: «Партнерство – запорука успіху бібліотек»; «Творчі акції як основа позитивного іміджу»; «Створення привабливого іміджу бібліотеки через дозвілеві форми роботи».

фото

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com