Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Нові бібліотечні послуги в практиці роботи

фото

Фахівці обласної бібліотеки взяли участь у майстер-класі «Нові бібліотечні послуги в практиці роботи», який відбувся на базі бібліотеки-філії № 4 Кам’янець-Подільської міської централізованої бібліотечної системи. Програма передбачала ознайомлення із досвідом роботи по впровадженню нових бібліотечних послуги в бібліотеках, які отримали перемогу у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст».

Відкрили майстер-клас: заступник директора департаменту гуманітарної політики міської ради, начальник управління культури і туризму (Гаврилюк П. В.), директор Кам’янець-Подільської міської централізованої бібліотечної системи (Любецький В. М.) та заступник директора з наукової роботи та інформатизації Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського (Маковська В. В.).

Бібліотекарі Кам’янець-Подільської МЦБС презентували досвід своєї роботи виступивши із такими темами - «Людям поважного віку - підтримка і опіка» (провідний бібліотекар Кам’янець-Подільської МЦБ - Дашко Т.М.), «Підтримка соціальних, побутових питань та психологічного клімату молодих сімей» (провідний бібліотекар бібліотеки-філії №4 Артьомова Т.М.), «Робота з обдарованими дітьми з метою розвитку творчих здібностей» (завідуюча бібліотекою-філією №6 - Галенко О.М.), «Вироблення навичок написання літературних творів та співпраця з літературним об’єднанням «Ліра» (провідний бібліотекар бібліотеки-філії №3 - Мосійчук А.І.), «Діти з обмеженими можливостями та допомога щодо їхнього адаптування у суспільстві» (завідуюча бібліотекою-філією №8 - Кульчицька Г.М.).

Учасники майстер-класу з Маківської сільської бібліотеки та Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки також поділились практичним досвідом по впровадженню та використанню нових бібліотечних послуг з використання вільного доступу до Інтернету, розповівши про:

  • методи удосконалення роботи сільської бібліотеки шляхом комп’ютеризації (бібліотекар Маківської сільської бібліотеки - Муляр Н. М.);
  • бібліотечні інновації для громади Кам’янечини (бібліотекар-координатор Кам’янець-Подільської ЦРБ - Кукурудза М. В.);

Фахівці обласної наукової бібліотеки ознайомили учасників майстер-класу з інноваційним досвідом роботи бібліотек Хмельниччини запозиченим із бібліотек зарубіжжя, а саме Польщі, Латвії, Данії та США.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com