Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Методична діяльність публічних бібліотек: інноваційний підхід


З 19 по 21 листопада 2013 року на базі Красилівської центральної районної бібілотеки проведено лабораторію методистів (для завідуючих методичними відділами центральних районних, міських бібліотек) «Методична діяльність публічних бібліотек: інноваційний підхід».

У ході роботи розглядались питання: «Основні напрямки роботи публічних бібліотек області в реалізації державної політики в галузі бібліотечної справи», «Роль методичної служби у впроваджені нових бібліотечних послуг», «Менеджмент якості бібліотечних послуг: методичний підхід», «Кодекс етики бібліотекаря: обговорення нової редакції Проекту», «Роль регіональних методичних служб в організації якісного бібліотечного обслуговування населення».

Учасники ділились, опановували нові методи та форми підвищення професійної кваліфікації, вивчали правила реклами бібліотеки з допомогою соціальних мереж, знайомились з новими вимогами до збереження та обліку бібліотечних фондів тощо.

фото

Цікаво пройшло представлення портфоліо методиста. Учасники лабораторії цікаво та креативно представляли свою власну методичну діяльність, свій внесок в розвиток бібліотечної справи на користь громаді. Спільним голосуванням було обрано краще представлення портфоліо. В цій номінації перемогла методист Кам’янець-Подільської МЦБС Вонсович Тамара Миколаївна.

Також, спільним голосуванням було обрано краще методичне видання, переможцем в якому стала Полонська ЦРБ.

Відповідно до плану роботи учасники лабораторії відвідали сільські бібліотеки району.

фото

 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com