Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

вебінар

Вебінар


Бібліотекарю

Підвищення кваліфікації

(Методична діяльність)Правові аспекти та сучасні напрямки діяльності бібліотек


фото фото
фото фото

17-19 червня 2013 року на базі Городоцької та Чемеровецької ЦБС пройшов обласний семінар директорів районних та міських ЦБС на тему: «Правові аспекти та сучасні напрямки діяльності бібліотек».

Вже стало хорошою традицією кожного року на базі однієї з районних бібліотек Хмельниччини проводити літню школу керівника і 2013 рік не став виключенням. 17-19 червня свої двері гостинно відкрили Городоцька та Чемеровецька ЦРБ. На цей раз, школа керівника носила досить актуальну на сьогоднішній час назву: «Правові аспекти та сучасні напрямки діяльності бібліотек».

Організаторами заходу виступили: управління культури, національностей та релігій Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського, обласний науково-методичний центр культури і мистецтв, Городоцька та Чемеровецька районні держадміністрації.

Відкриття літньої школи керівника відбулось 17 червня у ЦРБ м. Городок.

Крім директорів ЦБС та ЦМБ Хмельницької області на заході були присутні представники влади. Голова Городоцької райдержадміністрації Свіжий В.А. та начальник відділу культури Городоцької райдержадміністрації Федоров О.М. поділились своїм баченням щодо соціокультурного розвитку Городоцького району. Директор ХОУН ім. М. Островського Синиця Н. М. виступила з доповіддю «Правові аспекти та сучасні напрямки в діяльності бібліотек. Ще однією важливою подією цього дня стало представлення бібліотеками кращої інноваційної бібліотечної послуги в рамках обласної виставки-ярмарки «Думаємо! Творимо! Впроваджуємо!». На базі публічних бібліотек Городоцького району було проведено творчу лабораторію «Орієнтація на інновації та розвиток» (модератори: директор Городоцької ЦРБ Федлюк В.А., зав. методичним відділом ЦРБ Бутельська Н.О.).


фото фото

18-19 червня проведення школи керівника продовжилось на базі Чемеровецької ЦРБ. В обговореннях круглого столу взяли участь представники від влади: голова Чемеровецької райдержадміністрації Романчук С.П., заступник голови райдержадміністрації Рибак С.В. та начальник відділу культури Ромах С.А. Головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Чабан К.А. виступила з доповіддю «Основні напрямки роботи публічних бібліотек Хмельницької області в реалізації державної політики».


фото фото

Також, присутні плідно попрацювали над такими важливими і досить новими для бібліотечної спільноти темами як «Адвокація – представлення інтересів бібліотек» та «Бібліотека і розвиток електронного урядування».


фото

Делегація директорів бібліотек Хмельниччини на чолі з заступником голови райдержадміністрації Рибаком С.В. відвідали Закупненську селищну бібліотеку, ознайомились з її роботою, готовністю отримати комп’ютерну техніку за програмою «Бібліоміст» в рамках четвертого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету».


фото фото

Під час проведення літньої школи керівника використовувались різноманітні інноваційні форми та методи роботи. Цікавою та неочікуваною для всіх стала акція «Фотосушка», метою якої стало представлення та обговорення досвіду бібліотек Хмельниччини.

Метою цьогорічної літньої школи керівника було поділитись власним досвідом та отримати нові ідеї для запровадження нових бібліотечних послуг, розвитку інновацій, вивчити досвід співпраці між бібліотекою та владою.


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com