Закрити
фото
logo

 
Бібліотека українського воїна Збережи довкілля Щодо неприйнятності ідей федералізації України
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com
 
X

Пошук по сайту

Вікно в Америку

Події Послуги
Ресурси Клуби Програми Фотогалерея
Електронні книги та планшети Вивчаємо англійську Посилання Про нас

Вивчаймо англійську у бібліотеці !
Програми English 123 та Rosetta Stone !


Для усіх бажаючих оволодіти англійською мовою пропонуємо безкоштовні заняття на програмах для вивчення іноземних мов «Англійська 123» та «Rosetta Stone». Програми дають можливість досить легко та за короткий термін отримати базові знання та спілкуватись іноземною мовою.

фото фото

Програма «Rosetta Stone» – це одна з найкращих комп’ютерних програм для вивчення іноземних мов, яку успішно використовують мільйони людей в 150 країнах світу. Інтерактивна флеш-методика дозволяє вчити іноземну мову, так, як в дитинстві рідну, шляхом занурення в мовне середовище, багаторазового повторення та формування асоціацій в різноманітних галузях життя.

Програма «Англійська 123» – це інтерактивний курс англійської мови, призначений для осіб, які вивчатимуть англійську з нуля, або мають початкові навички. Курс складається з понад тисячі інтерактивних вправ: діалогів, ігор або фото-уроків. Курс дає можливість самостійно навчитись спілкуватись англійською мовою.

У центрі ви отримаєте консультацію щодо того, як правильно користуватися програмами та ефективно вивчати англійську мову. Чекаємо на вас!


 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com