Закрити
фото
logo

 
Електронна бібліотека Хмельницької ОУНБ
Бібліотека українського воїна
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library.ounb.km@gmail.com Хмельницька ОУНБ
 
X

Пошук по сайту

Виставка одного журналу

«Офіційний вісник України»


«Офіційний вісник України» – інформаційний бюлетень, який видається Міністерством юстиції України відповідно до Указу Президента України від 13 грудня 1996 року.

З 10 червня 1997 року інформаційному бюлетеню надано статус офіційного видання, в якому оприлюднюються документи державною мовою.

«Офіційний вісник України» – це єдине друковане видання, яке включає в себе повні офіційні тексти поточного законодавства України, аналогів якого в Україні немає.

До уваги читачів:

- закони України та інші акти Верховної Ради України;

- укази та розпорядження Президента України;

- постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України;

- рішення і висновки Конституційного Суду України;

- акти Національного банку України;

- міжнародні договори України, що набрали чинності, Європейські конвенції;

- рішення Європейського суду з прав людини;

- регуляторні акти, що не підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції України;

- додаткова інформація.


Метою видання є оперативне і повне забезпечення громадян правовою інформацією.

На обкладинці бюлетеня зазначається дата виходу його у світ, за якою визначається дата набрання чинності нормативно-правовими актами.

10 років – з 1997 року по 2006 рік – бюлетень виходив щотижня.

З січня 2007 року «Офіційний вісник України» видається двічі на тиждень, що забезпечує офіційне оприлюднення нормативно-правових актів у найкоротший термін після їх прийняття у встановленому порядку і підписання.

Для зручності користування в «Офіційному віснику України» двічі на рік друкуються хронологічні покажчики до актів, опублікованих у віснику, а також один раз на рік – алфавітно-предметний покажчик.


У фондах бібліотеки бюлетень з 1997 року.Окрім журнальної форми випуску, інформаційний бюлетень «Офіційний вісник України» виходить з періодичністю один раз на місяць в електронному варіанті на CD-диску та в on-line версії (інформаційно-правова система «Всеукраїнська електронна система правової інформації»).


Інтернет-версія видання «Офіційний вісник України» (on–line) з пошуковим додатком «Всеукраїнська електронна система правової інформації» (ВЕСПІ), оновлення – 2 рази на тиждень, одразу після виходу друкованого варіанту видання «Офіційний вісник України». Доступ здійснюється за посиланням: https://vespi.dpcoi.com.ua/.

Переглянути публікації документа можна онлайн на веб-сайті Верховної Ради України за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/b19. 

© Хмельницька обласна універсальна
наукова бібліотека
e-mail: library.ounb.km@gmail.com