Закрити
фото
logo

 
free wifi Безкоштовний
Wi-Fi доступ
в бібліотеці
Фото тижня Фото тижня
Видання кінця XIX- початку XX століття про становлення Магдебурського права на Поділлі особливо зацікавили голову обласної ради.
Сучасні бібліотеки Хмельниччини
нові надходження
Як нас знайти:
29000, м. Хмельницький,
вул. Героїв Майдану, 28
тел./факс: (0382) 79-47-31
тел.: 65-80-84
e-mail: library@ounb.km.ua
 
Пошук
X

Роль методичної служби у сприянні інноваційному розвитку бібліотек


Роль методичної служби у сприянні інноваційному розвитку бібліотек Роль методичної служби у сприянні інноваційному розвитку бібліотек
Роль методичної служби у сприянні інноваційному розвитку бібліотек Роль методичної служби у сприянні інноваційному розвитку бібліотек

В бібліотеці розпочала роботу лабораторія професійної майстерності методиста на тему "Роль методичної служби у сприянні інноваційному розвитку бібліотек" за участі фахівців центральних районних (міських) бібліотек та центральних бібліотек об’єднаних територіальних громад області.

Відкрила захід директор Хмельницької ОУНБ Катерина Чабан, наголосивши на актуальності теми заходу.

Загалом робота лабораторії професійної майстерності розрахована на 3 робочих дні. Програмою передбачено: майстер-класи, консультації, презентації, тренінгові вправи, практичні заняття, ознайомлення з досвідом методичних служб бібліотек області та визначення переможця професійної майстерні «Кращий методист – 2017».

В перший день роботи присутні ознайомилися з питаннями організації методичного забезпечення публічних бібліотек області, моделями функціонування бібліотек в ОТГ.

Заявлені учасники представили на розгляд колег роботи другого етапу конкурсу на кращого методиста.


 

Сайт розробив: Гриняк Олександр
завідуючий відділом інформаційних технологій
Хмельницької ОУНБ
e-mail: cooler.green@gmail.com